Menu Zamknij

Flota

Flota samochodowa firmy Daily Cars Sp. z o.o. oparta jest na gamie modelowej marki Hyundai. Dzięki stałej współpracy z autoryzowanym dealerem tej marki Eltrans Sp. z o.o. do naszej floty wprowadzamy nowości takie jak Hyundai Tucson najnowszej generacji, ale nie zapominamy też o sprawdzonych konstrukcjach Hyundai i30 oraz Hyundai i20. Wszystkie nasze auta objęte są gwarancją producenta oraz darmowym wsparciem na drodze Hyundai Assistance zapewniającym pomoc nawet w najmniej oczekiwanych sytuacjach. Do Państwa dyspozycji oddajemy samochody w idealnym stanie technicznym i wizualnym. Średni wiek pojazdu w naszej flocie to zaledwie 2 lata. 

Klasa B

Klasa B. W tej klasie posiadamy samochody Hyundai i20. Opieramy się głównie na samochodach najnowszej generacji. Wszystkie samochody tej klasy wyposażone są m. in. w klimatyzację (w przypadku najnowszej generacji modelu jest to klimatyzacja automatyczna), radio umożliwiające rozmowy telefoniczne, elektrycznie sterowane szyby. Są to pojazdy idealnie nadające się do jazdy miejskiej. Dzięki sprawdzonym jednostką napędowym zapewniają wystarczające osiągi przy bardzo małym apetycie na paliwo. W naszej ofercie posiadamy również auta o wyższym standardzie wyposażenia obejmującym reflektory LED z funkcją doświetlania zakrętów, systemem multimedialnym z 8-calowym wyświetlaczem (Apple CarPlay i Android Auto), podgrzewane fotele i kierownicę i wiele innych udogodnień dzięki, którym każdy dobierze idealne auto dla swoich potrzeb. 

Klasa C

Klasa C. Naszym reprezentantem tej klasy jest sprawdzona konstrukcja Hyundai i30. Dzięki większym gabarytom od swojego mniejszego brata i20 auta te świetnie sprawdzają się do komfortowej podróży między miastami dla 4 osób. Podobnie jak mniejsze modele także i tu mamy kompletne wyposażenie zarówno od strony komfortu jazdy jak również bezpieczeństwa podróży. Flota Daily Cars to auta z silnikami benzynowymi bądź tak zwane miękkie hybrydy. Do Państwa dyspozycji oddajemy wersje hatchback i kombi.

Klasa SUV

Klasa SUV. Najwyższa oferowana przez nas klasa pojazdów jednocześnie oparta o najnowszą dostępną konstrukcję Hyundai Tucson. Auta tej klasy wyśmienicie nadają się do długich podróży. Przestronne wnętrze, duży bagażnik i niemalże kompletne wyposażenie to największe zalety tej gamy pojazdów. W naszej ofercie posiadamy auta z silnikami benzynowymi z manualnymi skrzyniami biegów oraz miękkie hybrydy z przekładniami automatycznymi DCT. Bardzo dynamiczne silniki zapewniają więcej niż wystarczające osiągi przy małym spalaniu. Bogate wyposażenie obejmuje system wbudowanej nawigacji wraz z Bluelink, reflektory i światła LED, dwustrefową automatyczną klimatyzację oraz najlepsze w swojej klasie opcje bezpieczeństwa. 

MENU